Par mums

“Forumam” ir vairāk nekā 25 gadu pieredze telpu iznomāšanā un apsaimniekošanā. Uzņēmuma darbības virziens ir vērsts uz biznesa vides radīšanu, klientam nodrošinot visu nepieciešamo veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai. Uzticamība, personīga attieksme un profesionalitāte – tās ir vērtības, ko atzinīgi vērtē mūsu klienti un sadarbības partneri.

Baltā iela 1B, Rīga, LV-1055

8 stāvu biroju ēka

Īpašums atrodas Jauktā apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā;

  • Īpašuma zemes platība: 3166,0 m²;
  • Ēkas platība: 4533,9 m².

Biroju ēka celta 1980. gadā, kā administratīvā ēka “Rīgas tekstils” vajadzībām. Biznesa parka “Forums” īpašumā ēka un zeme nonāca 1998. gadā. 2008. gadā tika veikts kapitālais remonts un kopš 2019. gada notiek atkārtota telpu atjaunošana. Ēkā ir pieejami biroji no 9 m² līdz 300 m², kā arī nelielas noliktavas. Šobrīd "Forumu" par savu darba vietu sauc vairāk nekā 100 uzņēmumi.

Vēsture

“Forums” biroju ēka celta vietā, kur senāk atradās viens no lielākajiem Rīgas uzņēmumiem a/s „Tekstil”, kas tika dibināts 1897. gadā. Uzņēmums ražoja dažādus vilnas audumus, veicot pilnu ražošanas procesu, sākot ar vilnas vērpšanu, diedziņu apstrādi, aušanu, krāsošanu un beidzot ar audumu apstrādi. Savas izcilās kvalitātes dēļ, tas bija plaši pazīstams arī ārpus valsts robežām.

Kara laikā uzņēmuma teritorija tika daļēji sagrauta, taču ražošanas cehi tika atjaunoti. Pēc neatkarības atgūšanas, uzņēmumu pārsauca par a/s “Rīgas tekstils”. Pēc privatizācijas, 90. gados, bijušajā uzņēmuma teritorijā atradās dažādas firmas, taču 2001. gadā uzņēmums tika likvidēts.

 
Veikals

 
Pasta nodaļa

 
Veselības centrs

 
Bankomāts

 
Ēdināšana

  
Parks

Iļģuciema maiznīca-konditoreja

Rīgas 55.pasta nodaļa

Dzegužkalns

Nordeķu parks

MFD Veselības centrs “Iļģuciems”

Rīgas Kebabs

Maxima X

Rimi

SEB, Swedbank bankomāti (Mego veikala teritorijā)

Biznesa parks "Forums"